Jaký byl rok 2010

 

 


Uplynulý rok nebyl co do počtu výstav tak nabitý jako předešlé,  ale výsledky těch několika nás potěšily a potvrdily, že Boris je jedním z nejkrásnějších černých teriérů v Evropě.

 

Velkou radost jsme měli z Borisova vítězství ve třídě šampionů na Evropské výstavě ve Slovinsku a následného res. CACIBa, což vyneslo Borisovi postavené druhého nejkrásnějšího psa  své rasy.

Ze Slovenska si Boris přivezl z kraje roku titul Šampion Slovenska. V listopadu získal během jednoho víkendu titul Grandšampion Slovenska. Vítězství na Speciální výstavě v Nitře mu přineslo druhý titul Šampiona Interklubu se sídlem v Moskvě.

Svou výstavní karieru započala i některá Borisova  štěňátka. Velmi úspěšně se vystavuje jeho syn Perseus Čierny sen chovatelky paní Soni Heldové, který je jen krůček od získání interšampionátu a dalších  šampionátů evropských států. V polské stanici Z Osghiliatu manželů Binkowských odchovali velmi početný vrh, z něhož již tři štěňátka se mohou pyšnit titulem Junioršampion Polska.


Věříme, že podobně úspěšné budou i děti narozené v Maďarsku u pana Gyuly Kovacse.

Rok 2010 nám přinesl i řadu milých setkání s našimi přáteli a známými, kteří svůj život spojili s černými teriéry. Přejeme  jim i jejich psím souputníkům do roku nadcházejícího pevné zdraví, pohodu, radost a pochopitelně i výstavní a chovatelské úspěchy.

Další články